شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    02637727025 - 09213995857

  • ایمیل

    pars_guide@yahoo.com

  • تماس با ما
 لاستیک ساق سوپاپ پژو 405

لاستیک ساق سوپاپ پژو 405

لاستیک ساق سوپاپ پژو 405: سیستم سوپاپ در ماشین ها از اهمیت بسیار زیادی در موتور برخوردارند و باید به صورت کامل، عملکرد درستی داشته باشند تا ماشین در بهترین وضعیت خود باشد و در زمان رانندگی مشکلی برای شما ایجاد نشود. یکی از قطعات مهم در سیستم سوپاپ ماشین نیز لاستیک ساق سوپاپ یا به اصطلاح، کاسه نمد ساق سوپاپ می باشد. خرابی این قطعه ممکن است عملکرد ماشین شما را به شدت پایین بیاورد.

برای اطلاع از قیمت محصولات و یا سفارش با کارشناسان سایت پارس گیت تماس بگیرید.

02637727025
09213995857

 

فروش لاستیک ساق سوپاپ پژو

لاستیک ساق سوپاپ همانطور که از اسمش پیداست یکی از قطعات موتوری ماشین شماست که در ساق سوپاپ های ماشین قرار می گیرد. این قطعه، وظیفه کنترل روانکاری ساق سوپاپ و در واقع درون گاید سوپاپ را دارد و به این ترتیب، در صورتی که میزان روغن بسیار کم باشد، باعث سایش و گاید سوپاپ می شود.

از طرفی دیگر زمانی که روغن بیش از اندازه زیاد باشد، در کنترل آن موثر است. اما اگر این مشکل ادامه پیدا کند، باعث شکست زودرس سوپاپ ماشین شما می شود. زمانی که لاستیک ساق سوپاپ نیز معیوب باشد، روغن سوزی در ماشین به مقدار زیاد اتفاق می افتد.

 

اهمیت وجود لاستیک ساق سوپاپ پژو

امروزه همه ما در شهر های بزرگ با معضل آلودگی هوا درگیریم و به لطف استفاده های بیش از حد ما از ماشین ها، کار خانه ها و غیره، آلودگی در سطح کره زمین خیلی بیشتر شده و رو به افزایش است. به همین خاطر در حال حاضر سختگیری های بسیار زیادی درباره بیرون آمدن دود از ماشین وجود دارد. لاستیک ساق سوپاپ در واقع با جلوگیری از روغن سوزی، بیرون آمدن گاز سمی و مضر را از اگزوز کمتر می کند و برای اکو سیستم ما بسیار مهم است.

 

خرید لاستیک ساق سوپاپ پژو 405

اگر یک ماشین پژو 405 دارید و فکر می کنید که کاسه نمد ساق سوپاپ یا همان لاستیک ساق سوپاپ آن خراب شده است، کمی توانید خرید با کیفیت بالا و قیمت مناسب این قطعه را به صورت اینترنتی در همین صفحه انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 6 =