شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    02637727025 - 09213995857

  • ایمیل

    pars_guide@yahoo.com

  • تماس با ما
 خرید گیت پراید با قیمت مناسب

خرید گیت پراید با قیمت مناسب

خرید گیت پراید با قیمت مناسب از چه محلی امکان پذیر است؟ موتور ماشین های مختلف قطعات بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین قطعات ماشین که اهمیت بسیار زیادی دارد، سوپاپ موتور است. سوپاپ موتور یک قطعه مهم در ماشین است که وظیفه دارد در زمان حرکت پیستون ها، هوا و سوخت را وارد محفظه احتراق کند. در واقع وظیفه اصلی این قطعه باز و بسته کردن دریچه های ورودی و خروجی می باشد. گیت سوپاپ نیز یک قطعه بسیار مهم در ماشین است که در ادامه مطلب بیشتر با آن آشنا می شویم.

اگر قصد خرید گیت پراید دارید همراه ما باشید.

گیت سوپاپ چیست؟

خرید گیت پراید با قیمت مناسب

درباره سوپاپ و وظیفه اصلی آن در موتور ماشین توضیحات کوتاهی را در اختیارتان قرار دادیم. اما گیت سوپاپ چیست؟ گیت یا گاید سوپاپ، وظیفه کنترل حرکات سوپاپ را دارد و در واقع یک لوله است که در سوپاپ قرار می گیرد.

این قطعه نیز مانند خود سوپاپ از فسفر، برنز، آلیاژ چدن یا فولاد ساخته می شود و در موتور های مختلف نصب می شود. سوپاپ به دلیل حرکت های زیاد رفت و برگشتی که دارد نیاز دارد که توسط یک قطعه مهم کنترل و هدایت شود و به همین دلیل موتور خودرو نیاز شدیدی به گیت سوپاپ دارد.

خرابی گیت سوپاپ

همانطور که گفته شد، سوپاپ مدام در حال کار کردن است و استهلاک آن نیز بالاست و ممکن است که هر کدام از قطعات سوپاپ هر لحظه خراب شود. گیت سوپاپ نیز از مواردی است که ممکن است خراب شود و شما باید آن را تعویض کنید. نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که ماشین های مختلف سوپاپ ها و گیت سوپاپ خود را دارند. باید گیت سوپاپ مخصوص ماشین خود را بخرید.

خرید گیت پراید

اگر ماشین شما پراید است و قصد دارید که گیت سوپاپ برای ماشین خود بخرید می توانید خرید گیت پراید با قیمت مناسب را در همین صفحه انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سیزده =