شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    02637727025 - 09213995857

  • ایمیل

    pars_guide@yahoo.com

  • تماس با ما
 خرید لاستیک ساق سوپاپ

خرید لاستیک ساق سوپاپ

خرید لاستیک ساق سوپاپ یکی از مهم ترین بخش های سوپاپ است.

سوپاپ یکی از مهم ترین قطعات در موتور ماشین می باشد که وظیفه دارد با حرکت مداوم خود احتراق داخلی را در موتور ایجاد کند که باعث به کار افتادن ماشین می شود. البته سوپاپ کلمه ای فرانسوی (Soupape) می باشد که به هر قطعه ای که ورود و خروج را کنترل کند گفته می شود.در خودرو ها سوپاپ ها روی سرسیلندر قرار می گیرند و وظیفه دارند در زمان لازم هوای مورد نیاز برای احتراق را وارد کنند.

لاستیک ساق سوپاپ چیست؟

لاستیک ساق سوپاپ

از مهم ترین بخش های یک سوپاپ که باید در موتور وجود داشته باشد و نقشی حیاتی دارد، لاستیک ساق آن است. لاستیک ساق سوپاپ نیز در روی سرسیلندر قرار می گیرد و وظیفه اصلی آن عایق بندی سوپاپ ها می باشد. اینکه سوپاپ بتواند هوا را به داخل بکشد ولی از آن بیرون نیاید.

عایق بندی سوپاپ ها تنها دلیل استفاده از لاستیک ساق سوپاپ می باشد که استفاده از آن در ماشین هر کسی را مهم کرده است. اگر این لاستیک خراب و فرسوده شده باشد، روغن به اشتباه وارد سوپاپ می شود و عمل روغن سوزی در ماشین صورت می گیرد که می تواند آسیب های زیادی برساند. مهم ترین نشانه های خرابی این قطعه نیز پایین آمدن سطح روغن در ماشین و دود آبی رنگ در ابتدای صبح می باشد.

مشخصات مهم لاستیک ساق سوپاپ

شما در زمان خرید لاستیک های ساق سوپاپ باید به این موضوع دقت داشته باشید که این محصول را برای چه ماشینی تهیه می کنید. زیرا ممکن است که ماشین های مختلف با هم تفاوت داشته باشند. برای همین بهتر است لاستیک سوپاپ مخصوص ماشین خودتان را بخرید. کشور سازنده و کیفیت محصول نیز از موضوعات مهمی است باید به آن دقت کنید.

حرید لاستیک ساق سوپاپ با قیمت مناسب

اگر شما فکر می کنید که لاستیک های ساق سوپاپ ماشینتان خراب شده اند و نیاز به تعویض دارند، می توانید این محصول را هم اکنون با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از پارس گیت خریداری فرمایید و در ماشین خود قرار دهید که از عملکرد سالم ماشین اطمینان داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت این محصول و نیز سایر محصولات می توانید با کارشناسان پارس گیت تماس بگیرید.

02637727025

09213995857

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =